Hizmetlerimiz

 • 7/24 Acil

Kliniğimizde 7/24 Acil müdahale hizmetimiz ile sevgili dostlarınızın günün herhangi bir saatinde karşılaşabileceği zorluklara karşı sizinleyiz.

 

 • Muayene, Teşhis ve Tedavi

Rutin kontrol muayenesi sırasında ya da normal olmayan durumlara istinaden kliniğimize misafir olan dostunuza yaptığımız ayrıntılı muayene, ileri düzeydeki cihaz ve ekipmanlar ile koyduğumuz teşhis ve doğru tedavi yöntemleri ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Ayrıca sindirim, solunum sistemi hastalıkları, üriner sistem rahatsızlıkları, doğum ve jinekolojik problemler, acil müdahale gerektiren durumlar ve ortopedik sorunlar dahil olmak üzere hastalıkların teşhis ve tedavisi kliniğimizde yapılmaktadır.

 

 • Operasyon

Kliniğimizde, tüm cerrahi uygulamalar, modern cihaz donanımına sahip ameliyathane koşullarında yapılmaktadır. Operasyon öncesi alınan radyografi, tam kan sayımı ve biyokimyasal parametreler ile gerekli olan diğer testler yapılarak hastanın mevcut durumu değerlendirilmektedir. Anestezi riski yüksek olan ve yaşlı hastalar için özellikle gerekli olan kapalı devre gaz anestezi cihazı ile tüm ameliyatların riski minimum düzeye indirilerek operasyonlar güvenle yapılmaktadır.

Kliniğimizde gerçekleştirilen ortopedi (kırıklar, tendo ve eklem operasyonları), yumuşak doku operasyonları (kısırlaştırma, sindirim sistemi cerrahisi, ürogenital sistem cerrahisi ve fazlası) en güvenilir ve en düşük riske sahip anestezi türü olarak bilinen gaz (inhalasyon) anestezisi eşliğinde yapılmaktadır.

 

 • Yoğun Bakım

 

 • Dijital Röntgen

 

 • Laboratuvar

Tam kan sayımı (Hematolojik), Biyokimyasal parametreler, İdrar ve Dışkı Tahlilleri ve Spesifik Hastalık Testleri(Canine Distemper / Köpek Gençlik Hastalığı, Canine ParvoviralEnterit / Köpek Kanlı İshal Hastalığı, FIV (FelineImmunodeficiencyVirus) / Kedi AIDS Hastalığı, FeLV(FelineLeukemia Virüs) / Kedi Lösemi Hastalığı, HW (Heartworm) / Köpeklerde Kalp Kurdu Hastalığı, Ehrlichiosis / Köpeklerde Ehrlichia Hastalığı, LymeVirus/ Köpeklerdeki Lyme Hastalığı, Leishmaniasis / Köpeklerde Leishmania Hastalığı testleri kliniğimizde yapılmaktadır.

 • Aşı – Aşı Takibi

Dostlarınızın bazı viral hastalıklardan korunmaları için aşılanmış olmaları, periyodik olarak aşılarının tekrarlanması ve kontrol edilmeleri oldukça önemlidir. Kliniğimizde aşı uygulaması ve takibi titizlikle yapılmaktadır.

 • Seyahat İşlemleri

Seyahat ederken küçük dostlarınızı da yanınızda götürmeniz için bazı protokoller mevcuttur. Kliniğimizde, seyahat işlemlerinizde sıkıntı yaşamamamız için bu protokollerin yazışma ve takipleri yapılmaktadır.

 • Diş Ünitesi

Diş taşlarının temizliği ağız ve diş sağlığı için olmazsa olmazlar arasındadır. Kliniğimizde Diş taşı temizliğinin (Detartaraj) yanı sıra ağız ve diş sağlığını tehdit eden durumlara müdahale edilmektedir.

 • Elektrokoterizasyon

 

 • Mikroçip Uygulama

ve daha fazlası için hemen arayın.